ÜLKELERE GÖRE FUAR TAKVİMİ

Meridyen Fuarcılık, her yıl İspanya, Polonya, Cezayir, Özbekistan, Sırbistan, Almanya, Fas, Tunus, Rusya, İngiltere, Türkmenistan, İsveç, Belçika, Ukrayna, Belarus, Kosova, Nijerya, Mısır, Bangladeş, Vietnam, Irak ve İran gibi Asya’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Amerika’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada yer alan birçok ülkede başarılı fuarlar düzenlemektedir.

SEKTÖRLERE GÖRE FUAR TAKVİMİ

Meridyen Fuarcılık; yapı-inşaat, moda, tekstil, ev tekstili, mobilya, makine ve endüstriyel ürünler, kimya-kozmetik, ayakkabı-deri-saraciye, ev araç-gereçleri ve tarım gibi sektörlerde ihtisaslaşmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Meridyen, firmalara fuar satışından ürün nakliyesine, stant hizmetinden turizm programına kadar “anahtar teslim” hizmet sunmaktadır.

2023 Dubai
Dubai, Bae

ARAB PLAST 2023

16. ARAB PLAST 2023 Uluslararası Plastik, Petrokimya,

2024 Elektrik - Enerji
Irak, Bağdat

47. BAĞDAT ULUSLARARASI GENEL TİCARET FUARI

47. BAĞDAT ULUSLARARASI GENEL TİCARET FUARI Uluslararası

2024 İspanya
İspanya, Barcelona

5. BARCELONA TEXTILE

5. BARCELONA TEXTILE 2024 Uluslararası Tekstil Fuarı

'Meridyen' ile dünyayı kuşatın...

14000

Company

470

Successful Exhibition

57

Country

Services

01.

Customer Services

Stant dekorasyonu, ekstra ekipman, fuar sevkiyatı, uçak bileti, otel konaklama, vize, hostes ve tercüman gibi tüm siparişleri topluyoruz.

02.

Tourism

Oteller, uçaklar ve katılımcı vizeleri dahil şehir turları için çeşitli alternatiflerle turizm programları hazırlıyoruz

03.

Transport

Müşteriler, fuarda sergileyecek ürünlerini depomuza teslim ederler. Fuara gönderileri kendi tırlarımız/gemilerimiz, uçaklarımız ile gönderiyoruz.

04.

Operations

Deneyimli ekibimizle fuar günlerinde katılımcılarımıza tam performansla hizmet veriyoruz.

"İhracat hedeflerinizi yakalamak için, siz de Meridyen’i seçin…"

About Us

Türk Fuarcılığı’nda uluslararası standartları esas alan Meridyen Fuarcılık, 1998 yılında kurulmuştur. Hizmette yeni ve farklı yaklaşımıyla, 26 yıl boyunca kalitesinden asla taviz vermeyen Meridyen, kısa zamanda hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir.

Meridyen Fuarcılık’ın organizasyon şeması; satış, proje, basın, reklam ve halkla ilişkiler, dış ilişkiler, turizm, teşvik uygulama, finans, muhasebe, bilgi işlem, nakliye ve idari işler departmanlarından oluşmakta olup, her biri kendi alanında deneyimli ve uzman yaklaşık altmış kişilik çalışan kadrosuna sahiptir.

"Fuarlarınızı Birlikte Büyütelim..."

Uluslararası Partnerlerimiz