International Hardware Fair 2023 Uluslararası Hırdavat Fuarı

ÜLKE : İtalya
BAŞKENT : Roma
ÖNEMLİ ŞEHİRLER : Milano,
Napoli, Floransa, Bologna, Bari, Lecce, Pisa, Venedik RESMİ DİL : İtalyanca
YÜZÖLÇÜMÜ : 301.338 km²
PARA BİRİMİ : Euro
KOMŞULARI : Fransa, İsviçre, Slovenya, Avusturya

Genel Durum: Türkiye’nin AB üyeliğini destekleyen ülkelerin başında gelen İtalya, Türkiye’nin en önemli ticaret ortaklarından biridir. Türkiye’nin İtalya’ya yakın olması ve komşu olduğu pazarlara girebilmek için önemli bir merkez oluşturması Türkiye’yi, İtalya için önemli bir yatırım ve ticaret ortağı haline getirmektedir. Avrupa Birliğinin en gelişmiş ekonomileri arasında yer alan İtalya ile Türkiye arasındaki ilişkiler birbirini tamamlar niteliktedir. Tekstil-konfeksiyon, deri, makine imalat, gıda işleme ve kimya sektörleri İtalyan firmalarının işbirliğine son derece açıktır. Bu sektörlerin yanı sıra ambalaj, madencilik, mobilya, otomotiv yan sanayi, elektronik, güvenlik sistemleri, mücevherat, haberleşme, mühendislik, lojistik, metal işleme, gemi inşa, enerji, ulaştırma, çevre projeleri, savunma sanayi, sağlık, finansal hizmetler ve turizm sektörleri de işbirliği potansiyeline sahiptir.

Koelnmesse, uluslararası kalkınma stratejisinin ilk adımlarını, hırdavat pazarının en büyük organizasyonlarından biri olmaya aday yeni etkinlik olan İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı ile başlatıyor.
Hırdavat sektörü için çok önemli olan bu uluslararası etkinlik, sektörde dünyanın en büyük organizasyonu olan Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı (EISENWARENMESSE) ile dönüşümlü olarak İtalya'da tek yıllarda düzenlenecek.
İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı'nın ilk edisyonu yeniliklerle dolu olacak. İtalya ve Avrupa pazarında yer alan sektör profesyonellerini iki gün sürecek bu fuarda aynı çatı altında buluşturacak etkinlik, en son yenilikleri tanıtmak ve yeni iş ortaklarıyla önemli ilişkiler kurmak için ideal bir ortam oluşturacaktır
EISENWARENMESSE tarafından desteklenen İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı'nın ilki 5-6 Mayıs 2023'te Lombardiya’nın kalbi Bergamo şehrinde, Fiera di Bergamo'da yapılacak.

images description

Geçmiş Yıllardan Görseller

Daha Fazla Bilgi Almak İçinFormu doldurun size ulaşalım