GIS 2023 9. Uluslararası Vinç, Forklift ve Ekipmanları Fuarı

2021 yılında , 8 ncisi gerçekleştirilecek olan GIS fuarı, sektöründe Avrupa’nın en büyük fuarıdır. 2019 yılında 35.000 m2 alanda , 400 firmanın katılımı ile gerçekleştirilmiş, 11.000 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edilmiştir. İtalya ve Avrupa’dan birçok sektörel yapılanma tarafından desteklenen GIS fuarı ; vinç, forklift, iş platformları ve yükleme ekipmanları sektörlerinde büyük firmalara ev sahipliği yapmaktadır.

ÜLKE : İtalya
BAŞKENT : Roma
ÖNEMLİ ŞEHİRLER : Milano, Napoli, Floransa, Bologna, Bari, Lecce, Pisa, Venedik
RESMİ DİL : İtalyanca
NÜFUS : 60 Milyon
YÜZÖLÇÜMÜ : 301.338 km²
PARA BİRİMİ : Euro
KOMŞULARI : Fransa, İsviçre, Slovenya, Avusturya

Avrupa’nın 4 ncü dünyanın 8 nci büyük ekonomisi olan İtalya, Avrupa Birliği’nin kurucu üyesidir. • İtalya ekonomisinde imalat sektörü çok güçlüdür. İmalat sektöründe son 30 yıldır Avrupa’nın 2. dünyanın 6. büyük üreticisidir. İmalat sektörü ihracatında dünyada ticaret fazlası veren 5. ülkesidir. • İtalyan ekonomisinin bir diğer gücü ise “sanayi bölgeleri” olarak adlandırılan ve aynı sektörde, her biri üretim aşamalarının başka bir dalında uzmanlaşmış birçok firmanın sıkı ekonomik ilişkiler içerisinde bir arada bulunduğu alanların gelişimidir. Bugün İtalya’da 200’den fazla sanayi bölgesi mevcuttur.

AB’nin en önemli ülkelerinden birisi olan İtalya’da düzenlenen GIS fuarı, Avrupalı sektör profesyonelleri ile buluşmak ve işbirlikleri yakalamak için önemli bir giriş kapısı konumundadır.

Kroki

images description

Geçmiş Yıllardan GörsellerDaha Fazla Bilgi Almak İçinFormu doldurun size ulaşalım