9. Polonya Fast Textile Uluslararası Tekstil Fuarı

ÜLKE: Polonya
YÖNETİM ŞEKLİ: Cumhuriyet
BAŞKENT: Varşova
ÖNEMLİ ŞEHİRLER: Varşova , Krakow ,Kielce , Poznan, Wroclaw..
RESMİ DİL: Lehçe
NÜFUS: 40. 000 .000
YÜZÖLÇÜMÜ: 312.679 km²
PARA BİRİMİ: Zloti

Türkiye, Cezayir, Belçika, Belarus, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Estonya, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Hindistan, Litvanya, Almanya, Pakistan, Senegal, İsveç, Tayvan, Ukrayna, Özbekistan, İngiltere ve İtalya

• Fast Textile Uluslararası Tekstil Fuarı'nın 9.'si 21 - 23 Kasım 2023 tarihleri ​arasında gerçekleştirilecek. 45 ülkeden 600 katılımcı en iyi ürün ve hizmetlerini ticari ve perakende müşterilere sunacak. Fuar üç gün boyunca, birçok ülkeden 33.000 ziyaretçinin Ptak Varşova Expo Ticaret Fuar ve Kongre Merkezi'ni doldurmasını bekliyoruz.
• Fast Textile'in fikri, dünyanın dört bir yanından iş bağlantıları edinmek ve değiş tokuş etmek, şirketin organizasyonel potansiyelini artırmak ve pazarda marka bilinirliği oluşturmak için bir platform oluşturmaktır. Ürünlerin müşterilere, profillerine en uygun şekilde, kapsamlı bir biçimde sunulduğu bir alandır. Fuar, tekstil sektörünün tüm dalları arasında ticari ilişkilerin kurulmasına olanak sağlıyor. Polonya'da en iyi dünya fuarlarını örnek alan bu türdeki tek girişimdir.
• Fuarın altı edisyonundan sonra Orta Avrupa'daki tekstil endüstrisindeki en önemli fuar etkinliği olduğuna şüphe yok. Sizi 21-23 Kasım 2023 tarihlerinde Ptak Varşova Expo'da düzenlenecek olan Fast Textile Uluslararası Tekstil Fuarı'nın 9.'suna katılmaya davet ediyoruz!

images description

Geçmiş Yıllardan Görseller

Daha Fazla Bilgi Almak İçinFormu doldurun size ulaşalım