Climatizacion & Refrigeracion İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Fuarı

İspanya son dört yıldır dengeli bir ekonomik toparlanma sürecindedir. 2018 yılında ekonomi, çoğunlukla aktif inşaat sektörü harcamalarındaki artışa bağlı olarak tahmini %2,7 (IMF) oranında büyümüştür.
2018 yılıyla beraber, İspanya iklimlendirme sektörü ürün grupları ithalat değerleri, tesisat için 5,2 Milyar USD, soğutma ve havalandırma-klima için 2,5 Milyar USD ve ısıtma için 1,2 Milyar USD seviyesine ulaşmıştır. CLIMATIZACION & REFRIGERACION fuarı 1986’dan beri yapılan, İspanya’nın en köklü ve tanınan HVAC&R fuarıdır. Yalnızca İspanya içinden değil, çevre ülkelerden de ziyaretçi almaktadır.

ÜLKE : İspanya
BAŞKENT : Madrid
DİĞER ŞEHİRLER : Barselona , San Sebastian , Bilbao , Malaga , Sevilla , Valencia
RESMİ DİL: İspanyolca

2021 yılında 27450 m²’lik alanda organize edilen fuara 614 firma katılım gerçekleştirmiştir. Fuar 54.781 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Ermenistan, Belçika, Bulgaristan, Çin Halk Cumhuriyeti, Kolombiya, Çekya, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, İtalya, Japonya, Kore Cumhuriyeti, Letonya, Meksika, Polonya, Portekiz, Slovenya, İsviçre, Tayvan, Türkiye, Büyük Britanya, Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri

images description

Geçmiş Yıllardan Görseller

Daha Fazla Bilgi Almak İçinFormu doldurun size ulaşalım